Twitter 2017. gada atskats: K-pop grupa BTS ir visapspriestākie mākslinieki

Publicēšanas datums : 06.12.2017

2017. gads varētu kļūt par laiku, kad K-pop beidzot sāk ienākt arī ASV un Eiropas mūzikas tirgū. Vismaz par to liecina topi un Twitter. 

Tuvojoties gada beigām arī Twitter ir sasparojies un izveidojis atskatu uz pēdējiem 12 mēnešiem. Sociālā medija aplikācija ir atklājusi cilvēkus un notikumus, par kuriem šogad visvairāk “čivināts”. Mūziķu vidū ir novērojamas interesantas parādības, piemēram, tas, ka lietotnē visvairāk apspriestie mākslinieki ASV robežās ir dienvidkorejiešu puišu grupa BTS. Patiesībā viņi ir visvairāk pieminētās slavenības visas pasaules mērogā. 

Pavisam nesen BTS, kam Twitter profilā ir 10.8 miljonu sekotāju, uzstādīja rekordu ar visaugstāko K-pop grupas debiju “Billboard Hot 100” ar “MIC Drop” 28. vietā. 

Vēl viena korejiešu sensācija Twitter vidē ir EXO, kuru singls “Ko Ko Bop” ir izpelnījies visvairāk dziesmas haštagu jeb mirkļa birku. Viņi ir arī slavenības ar visvairāk sekotājiem, kas pievienojušies vietnei 2017. gadā, piesaistot 1.65 miljonus sekotāju kopš jūnija. 

Citi Twitter iemīļotie mūziķi, kas nāk no otrpus pasaules, ir Fifth Harmony, Harijs Stailss (Harry Styles) un Džastins Bībers (Justin Bieber). 

 

Top 10 visvairāk Twitter apspriestie mūziķi ASV: 

1. BTS (@BTS_twt)
2. Nicki Minaj (@NICKIMINAJ)
3. Harry Styles (@Harry_Styles)
4. Chance the Rapper (@chancetherapper)
5. Niall Horan (@NiallOfficial)
6. Fifth Harmony (@FifthHarmony)
7. Justin Bieber (@justinbieber)
8. Shawn Mendes (@ShawnMendes)
9. Rihanna (@rihanna)
10. Ariana Grande (@ArianaGrande)

 

Top 10 visvairāk apspriestās slavenības visā pasaulē: 

1. BTS (@BTS_twt)
2. SEVENTEEN (@pledis_17)
3. Camila Cabello (@Camila_Cabello)
4. Justin Bieber (@justinbieber)
5. Maine Mendoza (@mainedcm)
6. Niall Horan (@NiallOfficial)
7. Harry Styles (@Harry_Styles)
8. Ethan Dolan (@EthanDolan)
9. Monsta X (@OfficialMonstaX)
10. Grayson Dolan (@GraysonDolan)

 

TV notikumi, par kuriem visvairāk tika runāts “Twittersphere”: 

1. Miss Universe
2. 2017 Billboard Music Awards
3. Super Bowl 51

 

Dziesmas ar visvairāk haštagu minējumiem: 

1. Ko Ko Bop - EXO (#kokobop)
2. Hey Ma - Pitbull & J Balvin feat. Camila Cabello (#heyma)
3. You Are - GOT7 (#youare)
4. Work From Home - Fifth Harmony (#workfromhome)
5. Reggaeton Lento - CNCO (#reggaetonlento)
6. Hey DJ - CNCO & Yandel (#heydj)
7. Love Yourself - Justin Bieber (#love_yourself)
8. Never Ever - GOT7 (#neverever)
9. Exs and Ohs - Elle King (#exsandohs)
10. PILLOWTALK - Zayn (#pillowtalk)

 

Lielākās Twitter fanu armijas: 

1. #lovatics
2. #littlemonsters
3. #harmonizers
4. #beliebers
5. #5sosfam 

 

Vispopulārākās slavenības, kas pievienojušās Twitter 2017. gadā: 

1. EXO (@weareoneEXO)
2. Wanna One (@WannaOne_twt)
3. LaVar Ball (@Lavarbigballer)
4. Chris Hughes (@chrishughes_22)
5. Ryan Tedder (@RyanTedder)
6. Morrissey (@officialmoz)
7. Rachel Lindsay (@TheRachLindsay)
8. Hilarie Burton (@HilarieBurton)
9. Asahd Khaled (@asahdkhaled)

 

Top 10 visretvītotākie Twitter ieraksti: 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white